Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıp sakladığımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Gizlilik Politikası

 - Lutfen Gizlilik Politikasini Sonuna Kadar Okuyunuz.

SiberDizayn Kurumsal Hizmetler , Bayiler SiberDizayn olarak anılacaktır. Firmamız sizinle ilgili alınan her bilgiyi saklamayi taahhüt eder. SiberDizayn'ın sağladığı hizmetleri kullanarak siz de sizinle ilgili alınan bilgilerin bu sözleşmede belirtildiği şekilde kullanılmasını kabul ediyorsunuz.

SiberDizayn , size düzgün bir hizmet verebilmek için gerekli olan en az miktarda bilgiyi sizden talep eder. Bu sözleşmede ne tip islemlerle ne tip bilgiler alındığı açıklanmıştır. Web sitemizi kullanarak bu bilgileri toplama hakkını SiberDizayn'a sunmuş bulunuyorsunuz.

Alınan Bilgiler

Aldiginiz hizmete/yaptiginiz odemeye gore su bilgilerin bazilari veya tamami sizden talep edilebilir: Adiniz, soyadiniz, telefon numaraniz, adresiniz, T.C. Kimlik numaraniz, faks numaraniz, e-mail adresiniz. Ayrica, bunlardan baska ek bilgiler/dokumanlar da gerekebilir. Gerektigi taktirde, sizden talep edilen bilgileri SiberDizayn 'e, talep edilen sure icerisinde ulastirmakla yukumlusunuz.

Tarafiniza fatura kesilebilmesi ve gerekli durumlarda karsimizda gercek bir muhatap bulabilmek amaciyla, T.C. kimlik numaralariniz sistemde saklanmaktadir. T.C. kimlik numaralariniz, sadece fatura kesilirken ve gerekli durumlarda yasal merciilere sunmak amaciyla kullanilacaktir. Bunlarin disindaki bir kullanimi veya yasal merciiler disindaki ucuncu sahislarla paylasilmasi sozkonusu degildir.

Bilgilerin Kullanılması

SiberDizayn , toplanan bilgileri, oncelikli olarak websitemizi ziyaret etmekteki amacinizi karsilamak icin kullanir. Bu bilgilere yetkisiz erisimi saglamak icin butun gerekli onlemler alinmistir. Yine de, olusacak hack gibi bir durumda, kayitli bilgilerin dagilmasindan SiberDizayn 'in hicbir hukuki ve cezai sorumlulugu bulunmamaktadir.

Çerezler

İnternet tarayiciniz, web sitelerinin sizin hesabinizi taniyabilmeleri icin "cerez" adi verilen bilgileri saklama yetenegine sahiptir. SiberDizayn Web sitesi de bu ozelligi kullanir. Bu cerezlerin bilgisayariniza yuklenmesini engelleyebilirsiniz fakat boyle bir durumda SiberDizayn Web sitesi'nden tam anlamiyla yararlanamazsiniz.

Bilgilerin Açığa Çıkması

SiberDizayn Web sitesi uzerinden sizin hakkinizda toplanan bilgiler ucuncu sahislarla paylasilmamaktadir. Bilgileriniz sizinle iletisime gecmek ve sizi SiberDizayn ile ilgili gelismelerden haberdar etmek icin kullanilacaktir. SiberDizayn , bilgilerinizi herhangi ucuncu sahislarla paylasmaya karar verirse, bu yalnizca sizin izniniz dahilinde olacaktir. sistemimizden toplanan bilgileri dilediginiz zaman sildirmekte ozgursunuz(SiberDizayn 'den hizmet almadiginiz surece).

SiberDizayn , zaman zaman bazi ucuncu sahislarla birtakim bilgiler paylasabilir(SiberDizayn Web sitesi'ne kac kisinin girdigi, kac tane tamamlanan siparis oldugu vb..) fakat bu paylasilan bilgilerin hicbirisi sizin kimliginizi aciga cikaracak bilgiler veya gizliliginizi bozacak bilgiler olmayacaktir.

Yasal Bilgi Verme

SiberDizayn , gerekli durumlarda yasal merciilerle musteriye haber vermeksizin musteri bilgilerini paylasma hakkina sahiptir. SiberDizayn , yasal merciilerle isbirligi icerisinde olacaktir.

Sözleşme Değişiklikleri

Bu sozlesmedeki her degisiklik, burada gorunur olacaktir. SiberDizayn , haber vermeksizin sozlesmeyi degistirme hakkina sahiptir. Dilediginiz zaman uyeliginizi sildirme hakkina sahipsiniz(SiberDizayn 'dan hizmet almadiginiz surece).

İletişim

SiberDizayn gizlilik ilkeleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sizinle ilgili hangi bilgilerin neden alindigini ogrenmek isterseniz, sitemizden destek bileti gondererek bilgi alabilirsiniz.

SiberDizayn ® Gizlilik İlkeleri 2

Bu gizlilik ilkeleri SiberDizayn ® tarafından, SiberDizayn'ın gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler siberdizayn.com.tr web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

SiberDizayn, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, SiberDizayn servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. siberdizayn.com.tr web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

1 - SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

2 - Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3 - Sitemiz dünya standardı olan Windows Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

SiberDizayn ® - www.siberdizayn.com.tr

Powered by WHMCompleteSolution

Copyright © 2005 - 2019 - SiberDizayn Technology® - All Rights Reserved.