Servis Anlaşmaları

Yasal anlaşmalarımız ve sözleşmeli şartlarımız hakkında bu sayfadan daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz

Hizmet Servis Anlaşmaları

SiberDizayn Technology® dünya genelindeki müşterilere web barındırma ve sunucu hizmeti sunar ve her bir müşteriyi korumak ve mevcut en iyi hizmetleri sunmakla yükümlüdür. SiberDizayn Technology®'ın tüm müşterileri aşağıdaki hizmet anlaşmalarına tabidir.

Ürün/Hizmet Kullanım Koşulları ve Anlaşmaları

Alan Adı (Domain) Hizmetleri

Alan adı ücretleri alınan yıl için geçerlidir. Minimum tescil süresi 1 yıl (12 ay)'dır. Kampanyalı alınan alan adı ücretleri bir sene sonra alan adının normal fiyatı üzerinden hesaplanarak alınır. O dönem için daha uygun kampanyalı alan adı fiyatı mevcutsa kampanyalı fiyat üzerinden faturalandırılır. Transfer ve yenileme ücretleri tescil ücreti ile farklılık gösterebilir.

Tescil edilen alan adlarında kesinlikle iade bulunmamaktadır. Tescil işlemleri ana register tarafından yapıldığı için alan adı silinemez ve değiştirilemez.

Tescil işlemleri esnasında hatalı girilmiş alan adlarının sorumluluğu müşteri aittir. Tescil tamamlandıktan sonra değişiklik işlemi maalesef yapılamamaktadır.

Alan adı web sitesini yayına almaz yalnızca o ismi internet ortamından kayıt etmenizi sağlar. Web sitenizin yayına girmesi için web hosting satın almanız gerekir.

Alan adı tescil, transfer ve yenileme ücretleri dolar kuruna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Alan adlarında iade seçeneği bulunmamaktadır.

Hosting Hizmetleri

Hosting ve sunucu ücretleri minimum 1 aylık yapılmaktadır, maksimum süre bulunmamaktadır tamamen müşterinin isteğine bağlıdır.

Sunucularımızda yasa dışı (hack, w@rez vb.) içerik barındırmak kesinlikle yasaktır.

Sunucularımızı dosya deposu olarak kullanmak yasaktır. FTP server'da sadece web site dosyaları barınabilir.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimiz sadece site barındırma amacıyla kullanılabilir, upload/download gibi işlemler yapılması yasaktır.

Paylaşımlı hosting hizmetlerimizde toplu mail gönderimi (spam) ve hack / phishing faaliyetleri kesinlikle yasaktır.

Bu şartlara uymayan müşterilerimizin hizmetleri şartlar yerine getirilene kadar askıya alınır. Şartlar belirtilen süre içerisinde yerine getirilmez ise hizmet geri aktif edilmemekte üzere iptal edilir ve bu konularda iptal edilen hizmetlerde iade bulunmamaktadır.

Uzatma ve yıllık ödeme yapılan hosting paketlerinde iademiz bulunmamaktadır.

Tüm hosting paketlerinde 1 yıl sabit fiyat garantisi bulunmaktadır.

Sunucu Hizmetleri

Sunucularımızda yasa dışı (hack, w@rez vb.) içerik barındırmak kesinlikle yasaktır.

Sunucu format işlemleri ücretsizdir, müşteri günlük limiti aşmayacak şekilde format hakkından yararlanabilir.

Sunucu içerisine kurulan işletim sistemi değiştirilmek istenir ise ücretlidir. Sitemiz üzerinden destek talebi göndererek bilgi alınabilir.

Sunucu içerisine kurulan yazılımlardan oluşabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Tüm sunucu paketlerinde 1 yıl sabit fiyat garantisi bulunmaktadır.

Fiziksel (Dedicated) Sunucu Hizmetleri

Tüm fiziksel sunucular unmanaged'dir. Sanallaştırma ve diğer konularda desteğimiz bulunmamaktadır.

Sunucular üzerinde T.C. Anayasalarına aykırı içerik barındırılamaz.

Verilen 1Gbps network altyapısı, garanti edilen bant genişliği değildir.

Belirtilen fiyatlar hizmet devam ettiği sürece sabit fiyat garantisi altındadır.

Dolandırıcılık ve sahtecilik unsurlarında hizmet uyarılmadan sonlandırılacaktır.

Sunucularımızda toplu mail gönderimi (spam) ve hack / phishing faaliyetleri kesinlikle yasaktır.

Yedek sorumluğu müşteriye aittir.

Fiziksel Sunucularda iade seçeneği bulunmamaktadır.

Oyun Sunucusu Hizmetleri

Oyun sunucusu ücretleri minimum 1 aylık yapılmaktadır, maksimum süre bulunmamaktadır tamamen müşterinin isteğine bağlıdır.

Tüm oyun sunucusu paketlerinde 1 yıl sabit fiyat garantisi bulunmaktadır.

Oyun sunucularında format işlemleri ücretsizdir, müşteri günlük limiti aşmayacak şekilde format hakkından yararlanabilir.

Oyun sunucusu içerisine kurulan işletim sistemi değiştirilmek istenir ise ücretlidir. Sitemiz üzerinden destek talebi göndererek bilgi alınabilir.

Oyun sunucusu içerisine kurulan yazılımlardan oluşabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

Sunucu bilgileri teslim edildikten sonra firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Şifre sorumluluğu müşteriye aittir. Sunucu şifreleri 2. bir kişiye verildiğinde yada kişisel bilgisayarlarında alınan güvenliklerin düşük olmasından şifreleri çalınan müşteriler ve sunucularda oluşan zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Sunucu içerisine ücretsiz kurulan files, panel, dosya ve packları müşterinin kullanma zorunluluğu yoktur. Ücretsiz hizmetlerden herhangi bir hak talebi yapılamaz.

Ödenen ücret sunucu ücretidir. Müşteri ücretsiz hizmetleri sebep göstererek iade/değişim talep edemez.

Oyun sunucularında yedek sorumluluğu müşteri aittir firmamız kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

Oyun sunucularında müşterilerin ayda 5 kez files değişikliği hakkı bulunmaktadır. Hakkı dolan müşterilerimiz bir sonraki ayı bekleyebilirler. Hizmet uzatmalarında yada yenilemelerinde müşterinin yeniden değişiklik yapma hakkı doğmaktadır.

Sunucularımızı dosya deposu olarak kullanmak yasaktır. FTP server'da sadece web site dosyaları barınabilir.

Oyun sunucusu ile birlikte verilen paylaşımlı hosting hizmetlerimiz sadece site barındırma amacıyla kullanılabilir, upload/download gibi işlemler yapılması yasaktır, tespit edilir ise hizmetiniz iptal edilecektir.

Firmamız oyun sunucusu içerisine kurulan files, panel ve eklentiler üzerinde ücretli yada ücretsiz isteğe özel düzenleme yapmamaktadır. Ürün/Hizmet sitemizde nasıl tanıtılıyor ise aynı şekilde kurulmaktadır.

Oyun sunucusu kullanımı hakkında bilgiler müşteriye aittir firmamız temel kullanım hakkında bilgi vermektedir. Bilgi bankamızdan yada YouTube hesabımızdan bu konularda yardım alabilirler.

Hesap yada hizmet devri ve satışı yasaktır. Bundan kaynaklanan sorun ve sorumluluklarıdan müşteri sorumludur firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Oyun sunucularında iade seçeneği bulunmamaktadır.

Oyun Sunucusu Eklentileri

Eklenti ücretleri tek sefere mahsustur kullanım hakkında aylık yada yıllık ücret talep edilmez. Alınan eklenti silinir yada bozulur ise yeniden kurulum için aynı şekilde tek sefer kurulum ücreti ödenmelidir.

Auto patcher hizmeti alan müşterilerin patcher hesaplarına yalnızca mini pack yüklenmektedir. Full pack yüklenmesi talep edilir yada ek disk alanı istenir ise ek disk alanı paketi satın alabilir. Auto patcher kullanımı konusunda müşterinin bilgisi var ise patcher bilgileri müşteriye iletilir bilgiler iletildikten sonra oluşan sorunlar firmamız sorumlu değildir. Patcher versiyon değişikliği yapılmamakdır farklı versiyonlara geçiş için müşteri yeni patcher ücretini ödemek zorundadır.

Oyun sunucuları için alınan tasarım hizmetlerimizde bizden kaynaklanan sorunlardan dolayı revize işlemi bulunmaktadır. Müşteriden kaynaklanan sorunlardan 1 kez ücretsiz revize işlemi bulunmaktadır. Oyun adı değişikliği yada files değişikliği sonrası revize işlemi yapılamamakdır. Tasarım hizmetlerinde teslimat süreleri maksimum 48 saattir. Tasarımlar teslim edildikten sonra yedek ve saklama sorumluluğu müşteriye aittir.

Oyun sunucuları için alınan trailer hizmetlerimizde revize işlemi bulunmamaktadır. Video çözünürlükleri 1080P HD formatta .MP4 olarak teslim edilmektedir. Çalışmaların teslimatından sonra çalışmalar üzerinde yaptığınız değişikliklerden dolayı oluşabilecek hatalardan firmamız sorumlu değildir. Çalışmaların proje dosyaları verilmemekte ve paylaşılmamaktadır.

Multi Nesne Market teslim edildikten sonra firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Müşterinin ücretsiz format hakkı bulunmaktadır. Multi Nesne Market'e entegre edilmiş olan ödeme sistemlerinden kaynaklanacak sorunlarda firmamız kesinlike sorumluluk almamaktadır. Sitenizde yapacağınız değişiklik ve düzenlemeler tamamen müşterinin sorumluluğu altındadır. Panel lisansınız tek site için sınırsız olmakla birlikte paketiniz iptal edilirse tekrar kurulum için ödeme yapmanız gerekmektedir. Multi Nesne Market oyunadı.multinesnemarket.com şeklinde teslim edilmekte ve FTP bilgileri müşteriye iletilmemektedir.

Full Client hizmeti sipariş edilirken müşteri hangi filese kurulmasını talep eder ise ona kurulmaktadır. Files değişikliği sonrası Full Client hizmeti iptal olmaktadır yeniden kurulum için müşteri tek sefer kurulum ücreti ödemelidir.

Hile koruması için firmamız hangi hile koruması sağlayıcısı ile anlaşma sağladı ise o hile koruması müşteriye sunulur. Hile koruması sağlayıcısı firmamızı hangi hileleri engellemek için garanti eder ise bizde müşterilerimize o şekilde garanti etmekteyiz. Hile koruması sağlayıcısından oluşan sorunlardan dolayı firmamız sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Forum hizmeti teslim edildikten sonra oluşabilecek tüm sorunlardan müşteri sorumludur. Format ve yeniden kurulum hakkı bulunmamakdır.

Ücretli fileslerde iade bulunmamaktadır. Müşteri sunucu hizmetini iptal etmediği sürece ücretli filesleri kullanabilir, hizmet iptal edilecek ise tekrar kullanım için mutlaka yedek alınmalıdır. Ücretli fileslerde sorun tespit edilir ise müşteri firmamıza sorunu ileterek maksimum 7 gün içerisinde sorunun çözümünü almak hakkına sahiptir. Şikayetler oyun dosyalarının orjinal halinde test edilmektedir, değişiklik yapılan dosyalarda sorun tespiti yapılamamaktadır. İletilen sorunların kısa video yada resimli şekilde iletilmesi gerekir aksi halde kontrol işlemi uzayabilir yada iptal edilebilir. Files kurulup şifreler müşteriye teslim edildikten sonra müşteriden oluşabilecek sorunlardan dolayı firmamız sorumluluk kabul etmemetedir. Ücretli fileslerde Source (SRC) dosyaları paylaşılmamaktadır, müşterilerimiz Source harici tüm düzenlemeleri yapabilir. Pack ve oyun dosyaları açık şekilde iletilmektedir. Tüm fileslerimiz lisanslıdır ve firmamız sunucuları harici kullanılamamaktadır ve kullanımı yasaktır.

Oyun sunucularına ait sistemlerde çıkabilecek hata/bug bildirimleri bize bildirildikten sonra SiberDizayn şikayet edilen özelliği bir süreliğine veya tamamen filesten kaldırabilir.

SiberDizayn oyun sunucularına ait kaynak dosyalarının (source) bir kısmını veya tamamını paylaşmaz herhangi bir kaynak dosyası işlemi yapmaz.

Oyun sunucularına ait dosyalar SiberDizayn'a ait IP blokları dışında çalışmamaktadır.

SiberDizayn oyun sunucularına ait dosyalarda ürün tanıtım sisteminde (siberdizayn.org) belirttiği özellikleri garanti eder.

Eklenti takası yada değişikliği yapılamamaktadır, eklentilerin iadesi kesinlikle bulunmamaktadır.

Lisans, Modül ve SSL Sertifika Hizmetleri

Firmamızın tüm lisansları yurtışı lisans sağlayıcılarından temin edildiği için iade bulunmamaktadır.

Lisans ücretleri dolar kuruna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Tüm modüller lisanslı olup yıllık güncelleme ve destek ücreti alınmaktadır.

Modüller müşteriye teslim edildikten sonra iade bulunmamaktadır.

Firmamızın tüm SSL Sertifikaları yurtışı sağlayıcılardan temin edildiği için iade bulunmamaktadır.

SSL Sertifika ücretleri dolar kuruna göre değişiklik gösterebilmektedir.

SSL Sertifika kurulumları firmamız tarafından yapılmaktadır. Sertifika paylaşımlı IP adreslerine kurulamamaktadır. Özel IP Adresi ile birlikte satın alınmalıdır.

***ÖNEMLİ HATIRLATMA***

Firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz mutlaka koşullara uymalı uymak istemeyen müşterilerimiz için lütfen ödeme yapmamaları önemle rica olunur.

Bu koşulları kayıt olurken her müşteri kabul edip kayıt olabilmektedir kabul etmeyen müşteriler kayıt olamaz ve hizmet alamazlar. Koşulları kabul edip daha sonra koşullara uymayan müşterilerimize gerekli yaptırımlar uygulanacak olup kesinlikle iade yapılmayacaktır.

Powered by WHMCompleteSolution

Copyright © 2005 - 2019 - SiberDizayn Technology® - All Rights Reserved.