X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

SSD VDS Sunucular

AnasayfaSunucu Kiralama ÇözümleriSanal SunucularSSD VDS Sunucular

SSD VDS Sunucular

En İyi Sanallaştırma Çözümleri ile Tam Donanımlı SSD VDS Sunucu Paketleri. Cloud Teknolojisi ile Güçlendirilmiş SSD VDS Server Paketleri Otomatik Kurulum İmkanı ile 3 Dakikada Sanal Sunucunuz Hazır!

NVMe VDS Sunucular Saatlik/Günlük SSD VDS Sunucular

Siberdizayn Ayrıcalıkları!

Satın alım yapmadan önce nasıl bir hizmet alacağınıza göz atın. Tüm Fiziksel Sunucu Paketleri Standart Özelliklerle Şimdi Daha Güçlü!

Güçlü Verimerkezi

Yedekli 2x10Gbit Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve Özel Yurtdışı internet erişimi.

Kesintisiz Altyapı

Yedekli internet altyapımız ile projelerinizde %99.9 Uptime garantisinin keyfini çıkarın.

Sınırsız ve Hızlı İnternet

Sınırsız trafik ile limitlere takılmadan 20Gbit internetin hızını hissedeceksiniz.

Güçlü Sunucular

Performans tutkunlarına özel en yeni donanımlarımızla tam performans alın.

SSD Avantajı

Güçlü SSD alt yapısı sayesinde sunucularınızda ki hız ve performans farkını hissedeceksiniz.

Gelişmiş Firewall

Yurt içi ve yurt dışı gelişmiş fiziksel firewall ile saldırılardan korunun.

Güncel Yazılım Desteği

Sunucularımız her türlü yazılım için gerekli ihtiyacı sağlarken size projelerinizi yönetmek kalır.

Anında Aktivasyon

Zamanınız bizim için değerli. Otomatik kurulum sistemimiz ile siparişleriniz 3 dakika içerisinde hazır!

7/24 Garantili Destek

Alanında uzman destek ekibimiz ile 4 farklı kanaldan 7/24 destek hizmeti sağlıyoruz.

Süper Sunucular!

İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. SiberDizayn devamlı olarak altyapısını güncel tutmaya ve kuvvetlendirmeye devam ediyor.

Esnek İşletim Sistemleri!

Geniş Linux ve Windows işletim sistemi çeşitliliği ile sunucu yönetim panelinizden seçerek kolay kurulum imkanı!

Esnek Yapılandırma!

İhtiyaçlarınız arttığında panelinizden anında ihtiyacınızı karşılayacak pakete 1 dakikalık kurulum süreci ile geçiş yapabilirsiniz.

SDGuard Fiziksel Firewall

Merak etmeyin yurt içi ve yurt dışı korumalarımız ile sunucularınız Siberdizayn güvencesi altında!

WhatsApp Satış Öncesi Destek

Sıkça Sorulan Sorular

VDS Sanal Sunucu nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server) İngilizce ifadesinin kısaltmasıdır. Yani sanal atanan kaynaklar ile elde edilen sunucu sistemidir. Bu yöntem diğer sanallaştırma teknolojilerine göre daha performanslı ve güvenlidir. Ana sunucudan atanan Ram, CPU ve Disk gibi kaynaklar gerçek sınırlar içerisindedir. Bir kullanıcıya atanan kaynak sistemden ayrılır. Başka bir kullanıcı ile paylaştırılmaz. Örneğin sunucunuzu 8 GB ram ile sipariş ettiğinizde kullanmasanız bile 8 GB ram size atanır ve sistemden düşer.

VDS Sunucuların teslimat süresi nedir?

VDS sunucu siparişlerinin onaylanmasının ardından 3 dakika içerisinde işletim sistemi kurulumu tamamlanıp sunucunuza erişim sağlayabilmektesiniz. Sunucu bilgileriniz sistemde kayıtlı mail adresinize gönderiliyor ayrıca müşteri panelinden de bilgilerinize ulaşabiliyorsunuz. Siparişiniz aktif edildikten sonra mail adresinize bilgilendirme maili geliyor, hemde sistemde kayıtlı cep telefon numaranıza aktif edildiğine SMS gönderiliyor.

VDS sanal sunucu'nun avantajları nelerdir?

Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek fonkisyonlar vardır. Bu nedenle özel projelerinizde sanal sunucunuzu istediğiniz şekilde optimize edebilir ve dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Projenizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projenize göre düzenleyebilirsiniz.

VDS Sunucularda ne kadar site yayını yapılabilir?

Bu miktar tamamen sizin sitelerinizin hitlerine ve kaynak tüketimlerine bağlı bir miktardır. İster tek bir siteniz olsun, ister onlarca siteniz olsun, iyi optimize edilmiş siteler ile farklı paketler üzerinde günlük ortalama 5K ile 15K hitleri bulunan sitelerinizin yayınlarını yapabilirsiniz. Siteleriniz sunucuya ne kadar az yük verir ise sizin performans oranınız o seviyede artacaktır.

VDS Sunucular ve eklentilerin para iadesi var mı?

VDS sunucularda ve eklentilerde kesinlikle para iadesi bulunmamaktadır. Özellikle eklentilerde para iadesinin olmaması eklentilerin tek seferlik ödeme olması veya lisans vb. hizmetler olmasıdır. Müşterilerimiz bu durumu göz önünde bulundurarak ödeme yapabilir ve hizmet alabilir.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz ve nasıl ödeme yapabilirim?

siberdizayn.com.tr üzerinden siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Bu sayfada ister Havale & EFT ile isterseniz Kredi Kartı veya Ön Ödemeli Kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz.

Satın almış olduğum paketi ihtiyacım artar ise yükseltebilir miyim?

Düşük bir paket ile giriş yaptınız ve işleriniz hızla artıyor yüksek paketlere ihtiyaç duyuyorsunuz ve bir üst pakete geçiş yapacaksınız endişe etmenize gerek yok yükseltme istediğiniz paketin ödemesini yaparak bir üst pakete dilediğiniz zaman geçebilirsiniz ay sonunu beklemenize gerek kalmaz. Ayrıca eski paketinizdeki kullanmadığınız günlerde yanmayacaktır mevcut paketinizin kullanmış olduğunuz günü düşülüp kalan tutar kredinize iade edilecektir.

VDS Sunucuma format atabilir miyim?

Müşteri panelinizden Ürün ve Hizmetlerim sayfasından satın aldığınız ürünün üzerine gelip Yönet'e basıp dilediğiniz zaman tek tuşla format atabilirsiniz. İşlemi başlattıktan sonra kurulacak işletim sistemine göre işlemin süresi değişiklik gösterebilir. İşlem tamamlandıktan sonra sunucunuz aktif gözükecektir.

VDS Sunucu mu müşteri panelinden yönetebilir miyim?

Müşteri panelinizden yönetim panelimiz sayesinde VDS sunucunuzu tek tıkla aktif edebilir , kapatabilir yada yeniden başlatabilirsiniz. Dilerseniz VNC sayesinde uzaktan sunucuya erişebilir ve ISO dosyası tanımlayarak manuel kurulumda yapabilirsiniz.


Top