X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Kirala Senin Olsun Sunucu Nedir, Ne İşe Yarar?

AnasayfaYazılarReklam & TanıtımKirala Senin Olsun Sunucu Nedir, Ne...

Kirala Senin Olsun Sunucu Nedir, Ne İşe Yarar?

Siberdizayn ile artık sunucu sahibi olmak tahmin ettiğinizden daha kolay!

Kirala Senin Olsun Sunucu

Kirala Senin Olsun Sunucu nedir?

İsmi üstünde çeşitli projelerden dolayı sunucu sahibi olmak istiyorsunuz fakat bu istek ilk etapta bütçenizi biraz aşıyor veya elinizdeki nakiti birden bu sunucuya bağlamak istemiyorsunuz. İşte bu noktada taksitle ödeme kolaylığı ile aydan aya ödeme yaparak sunucu sahibi olabilirsiniz. Kirala Senin Olsun Sunucu paketlerimizi incelemek için tıklayınız.

Kirala Senin Olsun Sunucu

Kullanım amacınız doğrultusunda proje yönetimi, web siteleri yönetme, online oyunlar, uygulamaları barındırma, bulut hizmetleri, yedekleme hizmetleri, veri depolama, bir ağda ki birden çok bilgisayarın veri paylaşmasını, veri akışını sağlama ve buna benzer birçok farklı alanlar için sunucuları kullanıyoruz.

Bu kullanımlarınızı gerçekleştirirken müşteri yoğunluğundan ya da kaynak yetersizliği gibi nedenlerden dolayı sunucu alanınız yetersiz geliyor. Sunucu taraflı kapasitenizi genişletmek için bir ihtiyaçla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Kirala Senin Olsun Sunucu

Bu etapta Sunucu nereden alınır/kiralanır? Sunucu fiyatları nedir? Yüksek performanslı sunucular hangileridir? Güvenilir sunucu kiralayan siteler hangileridir? Kirala senin olsun nedir? gibi birçok soru aklımızda belirir. Soruların yanı sıra araştırmalarımızda hız kazanır.

Güvenilir, sorunsuz, yüksek performanslı sunucular SiberDizayn'da barınır. Verileriniz, bilgi birikiminiz, web ortamındaki emekleriniz, işiniz, eğlenceniz... Kaliteli ve güvenilir bir sunucu firması olan SiberDizayn'da saklanır. Kolay ödeme yöntemi, taksit imkanı ile sende alanını genişlet. Aylık barındırma ücreti öder gibi taksit ile sunucu sahibi olabilir ve sunucu ihtiyacını karşılayabilirsin. Üstelik firmamızın kurumsal ve garantili olmasından dolayı kafanızda asla soru işareti kalmaz.

Kirala Senin Olsun Sunucu

Günümüzde tabiri yerinde kiralık dünya da her şey kiralanıyor. Fakat özellikle internet ortamında çoğu web sitesi ve verdikleri hizmetler yetersiz olabiliyor, aldığınız hizmetler karşılıksız kalabiliyor, hizmetleri aldığınız firmalarda muhattap bulamayabiliyorsunuz. Bu riskler hem maddi hem manevi kayıp oluyor.

Sizde SiberDizayn ailesine gelin sunucu kiralama, sunucu barındırma, web hosting ve alan adı gibi hizmetlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde alın. Ailemizden biri olun profesyonel bir şekilde işlerinizi yürütün. SiberDizayn ile emin ellerde kalın.

www.siberdizayn.com.trTop