X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Neden SiberDizayn?

AnasayfaYazılarReklam & TanıtımNeden SiberDizayn?
Neden SiberDizayn ?

Windows 10

   Öncelikle işimiz insan diyerek cümleye başlamak istiyorum.. Müşterilerimiz bizim yol haritamızdır. Sunduğumuz hizmetleri siz değerli müşterilerimizi göz önüne alarak oluşturuyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne kadar birçok alan adı (domain), reseller hosting, web hosting, fiziksel sunucu, VDS sunucu, oyun sunucuları, fiziksel firewall, web tasarım hizmetleri, SSL sertifikaları, sunucu barındırma, sunucu kiralama vb. gibi alanlarda hizmetler sunuyoruz.

   Sunduğumuz bu hizmetleri yine sizden ilham alarak; piyasa ve arge çalışmaları yürüterek, rakip analizleri ve pazar çalışmaları yaparak, olası kriz durumu ve çözümü için güçlü bir takım ruhuyla birlikte sürdürüyoruz. Teknoloji ve teknolojinin getirilerini yakalayarak hatta bir adım ötesine geçerek size en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermeyi kendimize borç bildik.

   Unutmayın.. Kaliteli sunucular, kaliteli müşteriler ile SiberDizayn'da barınıyor. İşinizi profesyonel ellere emanet edin.

   Farklı müşteri portföyleri ile kalıplarınızı kırıp kendi farkınızı ortaya koyacağınız bir yapı olan Siberdizayn; müşterilerine daima ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Hem kurumsal hem bireysel müşterilerimize 7/24 destek sağlayarak vakitten tasarruf etmelerine yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlerle kolay iletişim halinde olup her sorunuza anında cevap iletiyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor, çözüm üretiyor ve sonuca ulaştırıyoruz. Böylelikle başarınız bizim başarımız oluyor..

 

SiberDizayn®

Esra SABIRLI

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı

www.siberdizayn.com.trTop